Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


ORTEKS TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN VE TİC. AŞ DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

ORTEKS TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN VE TİC. AŞ

  • Ada: 141
  • Parsel: 13
  • Alan: 61.758 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: TEKSTİL
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No: 4
  • Telefon: 0388 225 00 92
  • E-Posta:
  • Web: http://www.ortekstekstil.com

Orteks tekstil ürünleri sanayi ve ticaret A.Ş. 1996 yılında Niğde'de 25 bin metrekare kapalı alana kurulan bir iplik fabrikası olup, bugün yüksek teknolojinin imkanlarını kullanarak, yapmış olduğu yeni yatırımı ile birlikte günlük 20 bin kilogram iplik üretimi yapabilen entegre iplik fabrikası haline gelmiştir.

Günden güne, yıldan yıla tekstil sektöründe artan taleplerin profesyonel bir bakış açısıyla değerlendirilmesi gerekiyordu. 2014 yılında yaptığı yeni ring yatırımıyla, günün değişen koşulları ve piyasadaki talepler üzerine compact iplik üretimine de başlanmıştır. %100 pamuk melanj, %100 compact penye, injeckt iplik, mozaik iplik, siro-compact iplik, ekru, pamuk, polyester, viskon karışımlı iplikler, pamuk-polyester melanj, poliviskon melanj, viskon melanj, pamuk-viskon melanj pamuk-polyester muline melanj ve flamlı melanj iplik üretimi yaparak ürün yelpazesini zenginleştirmiştir. Bu yolla rekabetçi pazarda adından sıkça söz ettirmektedir.

Her geçen yılda yenilikçi, genç ve dinamik yapısıyla teknolojik gelişmeleri izleyerek yeniliklere kolayca entegre olan bir yapıya kavuşmuştur. Orteks bugün tüm iplik üretimi çeşitleriyle dokuma ve trikoda Türkiye ve yurtdışı pazarının seçkin müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Kişi yeteneklerine ve koordinasyona önem veren ve buna uygun iş ortamı oluşturan firmamız, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve güvenilirlik özellikleri ile ticari hayatta başarılı olmayı prensip edinmiştir.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR