Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


ÇAKMAKLAR GIDA KURUKAHVE BAHARAT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

ÇAKMAKLAR GIDA KURUKAHVE BAHARAT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

  • Ada: 136
  • Parsel: 3
  • Alan: 4777 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: GIDA
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi 7. Cad. No: 27
  • Telefon: 0 388 233 79 70 - 71
  • E-Posta:
  • Web: http://www.cakmaklargida.com

Hakkımızda;

Şirketimiz 1895 yılında o günün zor şartlarında, dönemin ulaşım araçlarından merkep sırtında tuz, kahve, üzüm, ip gibi ürünlerle ilk olarak İsmail Ağa tarafından faaliyete geçirilmiş olup onun oğlu Osman Çakmak ile çalışmalarını sürdürmüştür.

İsmail Ağa'nın vefatından sonra Osman Çakmak, 1939'de Niğde Merkez çarşı içinde dükkân alıp, oğlu Halil İbrahim Çakmak ile beraber ürün çeşitlerini çoğaltarak faaliyete devam etmiştir. Daha sonra ürün çeşitlerini gıda ve tarım ürünleri ile sınırlandırmıştır.

Osman Çakmak'ın vefatından sonra Halil İbrahim Çakmak, oğlu Enver Çakmak ile çalışmaya devam etmiştir. 1974 yılında Halil İbrahim Çakmak vefat edince oğlu Enver Çakmak ürün yelpazesini biraz daha genişleterek 1996 yılında oğulları Halil ve Haluk Çakmak ile beraber Çakmaklar Gıda San. Tic. Ltd. Şirketini kurmuştur. 

2004 yılında ikinci şubesini açmıştır. 2005 yılında ise Şarküteri ürünleri ile hizmet verebilmek için Çakmaklar Kahvaltılık Dünyası hizmete girmiştir.2013 yılında Kahvaltılık Dünyası ikinci şubesi hizmete girmiştir.

2018 yılında üretime ve inavasyona verdiği önemle Niğde Organize Sanayi Bölgesinde 3000m2 açık 2000m2 kapalı üretim ve depolama tesisi faaliyete geçmiştir.

Üretim alanına kurukahve, baharat, yöresel ürünlerin yanı sıra lokum ve şekerleme ürünleri eklenmiştir.

Şirketimizin bugün ki temsilcileri beşinci kuşak Halil ve Haluk Çakmak ve altıncı kuşak İbrahim Çakmak bu alandaki çalışmalarına kendi ‘soframıza koymayacağımız hiçbir ürünü müşterilerimize sunmayacağız’ felsefesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyon;

Çalışanlarımızla, ekipmanlarımızla teknolojik gelişmeye uygunluk ve süreklilik ile tüm çalışanlarımızın katılımıyla müşteri memnuniyetini amaçlayan bir anlayışla sürekli gelişen bir marka olmaktır.

Misyon;

Tüm çalışanlarımız ile birlikte bir takım ruhu içerisinde. Teknolojinin sunduğu olanaklarla, Türk damak tadına uygun, mükemmel lezzetlerle ürünleri tüketicilerle buluşturan, kaliteli, hijyenik lezzetli ve sağlıklı gıda ürünlerini güvenerek tüketme alışkanlığı kazandıran bir şirketiz.

 

Web Adresi ;

cakmaklargida.com

cakmaklargida.com.tr

Mail ; info@cakmaklargida.com.tr

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR