Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HAMBOYA BOYACILIK TEKS. SAN. VE TİC. AŞ DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

HAMBOYA BOYACILIK TEKS. SAN. VE TİC. AŞ

  • Ada: 420
  • Parsel: 14
  • Alan: 171265.38 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: TEKSTİL
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi 3. Cad. No: 16
  • Telefon: 0 388 225 03 20
  • E-Posta:
  • Web: http://www.hamboya.com.tr

Merkez İstanbul Avcılar, fabrika Çorlu, fabrika Niğde ve Bursa şube de; 550'yi aşan çalışan ve son teknoloji ürünü makine parkuru ile; 13.200 kg/gün kompak iplik, 20.000 kg / gün örme kumaş, 25.000 kg / gün örgü kumaş boya - apre, 6.000 kg / gün tüp baskı, 6000 kg / gün rotasyon baskı kapasitesi ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Misyonumuz
Türkiye' de saygınlığını kanıtlamış olan firmamızın, dünyada da kendini kanıtlaması ve tedarikçileriyle ortak çalışarak daha da iyiye ulaşması hedefimizdir.

Vizyonumuz
Yüksek teknolojisini tecrübesiyle birleştirerek alanında en geniş üretim kapasitesine sahip olup, müşteri memnuniyetini ön plana almaktır.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR