Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


IŞIL TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

IŞIL TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • Ada: 455
  • Parsel: 8
  • Alan: 171786.19 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: TEKSTİL
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi Birko Cad. No: 272
  • Telefon: 0 388 225 05 00
  • E-Posta:
  • Web: http://www.isiltekstil.com.tr

Işıl Tekstil yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe sahip olup, 1985 yılında İstanbul'da faaliyete başladı kalitesiyle adını tekstil sektöründe duyuran Işıl Tekstil artan taleple birlikte büyümeye ve yeni yatırımlar yapmaya devam etti.1997 yılında Çorlu'da yeni fabrikasını kurdu. Burada boya, baskı, terbiye, merserize vb. faaliyetler yürütülmektedir. 2007 yılından itibaren Işıl Tekstil Niğde tesislerinde iplik ve örme kumaşçılık üzerine faaliyet göstermektedir. Türkiye’de bir tesiste aynı anda üç farklı iplik teknolojisiyle Open-end, vorteks, ring ipliği üretilmiştir. İstanbul, Çorlu ve Niğde olmak üzere bünyesinde 1000'e yakın çalışan istihdam etmektedir.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR