Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENS. TİC. VE SAN. AŞ DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENS. TİC. VE SAN. AŞ

  • Ada: 455
  • Parsel: 6
  • Alan: 129734 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: TEKSTİL
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi Birko Cad. No: 274
  • Telefon: 0 388 225 00 00
  • E-Posta:
  • Web: http://www.birko.com.tr

Şirketimiz 1972 yılında Koyunlu Kasabası Sakinleri tarafından kurulmuştur. Karde iplik fabrikası ile Tekstil Sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Birko A.Ş, işletmelerinde Karde, Penye ve Open-End ipliği üretmektedir. Diğer yandan ise daha sonra bünyesine Koyunlu Halı fabrikasını katmıştır. Birko A.Ş yi kuran ve Türkiye’nin dört bir yanında halı ve mobilya ticareti ile uğraşan şirket ortakları böylece pamuk ipliği üretiminin arından makine halısı da üretmeye başladılar. İç Pazar yanında dünyanın çeşitli ülkelerine pamuk ipliği ve halı ihracatı gerçekleştirmektedir. Niğde Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Birko A.Ş bünyesinde Halı Pazarlaması yapan KOTEKS ve şu an pasif durumda bulunan BİRKO ENERJİ şirketleri de bulunmaktadır. Şirketin çalışan sayısı 380 kişidir.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR