Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


AĞAOĞLU REKLAMCILIK İNŞ. MÜH. VE DANIŞM. TİC. LTD. ŞTİ. DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

AĞAOĞLU REKLAMCILIK İNŞ. MÜH. VE DANIŞM. TİC. LTD. ŞTİ.

  • Ada: 133
  • Parsel: 33
  • Alan: 35783 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: PLASTİK
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi Birko - Koyunlu Cad. No: 8
  • Telefon: 0 388 333 03 33
  • E-Posta:
  • Web: http://www.agaoglugroup.com

AĞAOĞLU Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde 17.500 m² kapalı alanda kurulu, tamamen elektronik son sistem, işleme merkezi, optimizasyonla, CNC makinelerle Türkiye'de ilk defa kurulan uydu bağlantılı ve bant sistemli fabrikasıyla, günlük 2.500 adet pencere üreten, dünyanın en gelişmiş makine parkına sahip firması olarak, sektöre yeni bir soluk getirecek bayii ve müşterilerine yeni pencere açmıştır.

AĞAOĞLU sektörün içerisinde bulunan, uygun olmayan şartlarda üretim yapan merdiven altı diye adlandırılan atölyeleri tespit edip, içlerinden sektöre hizmet edecek çözüm ortağı bayileri bünyesine katarak, Türkiye genelinde 8 noktada bölge merkezi oluşturmuştur.  Bunlara bağlı 300’ün üzerinde montaj bayii oluşturarak ve bayii ağını hızla geliştirerek Türkiye’de bu modelle çalışan ilk firma olma başarısını sağlamıştır.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR