Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


YAPILENT İNŞ. MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

YAPILENT İNŞ. MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  • Ada: 148
  • Parsel: 5
  • Alan: 10.394 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: MOBİLYA
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. No: 8
  • Telefon: 0 388 225 01 61
  • E-Posta:
  • Web: http://www.polomutfak.com

Niğde Organize Sanayi Bölgesinde 10.000,00 m² arsa üzerine kurulan Yapılent Polo Mutfak, 1992 yılında üretime başlamıştır. 2004 yılında Ankara Satış Mağazası’nı da hizmete açarak hedeflerini büyütmüştür. Tescilli bir marka olan Yapılent Polo Mutfak, başkentteki satışlarıyla da adından söz ettirmektedir. Hızlı üretim, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Benzersiz tasarımları ve üstün teknolojisiyle her türlü ihtiyaca çözüm üreterek, size özel renk ve modeller sunmaya devam ediyor. Polo Mutfak; teknik kadrosu, mükemmel işçiliği, montaj öncesi ve montaj sonrası verdiği teknik destekle müşterileriyle olan ilişkilerini her geçen gün sağlamlaştırıyor.

Ayrıca dünya markası olan Teka Ankastra ürünleri ve blum aksesuarları ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Tüm ürünlerinin estetik, fonksiyonel ve kaliteli oluşu Polo Mutfak’ın en önemli özelliklerindendir.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR