Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


MOTİF DOKUMA HALI VE TEKSTİL SAN. TİC. AŞ DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

MOTİF DOKUMA HALI VE TEKSTİL SAN. TİC. AŞ

  • Ada: 133
  • Parsel: 2
  • Alan: 30283 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: TEKSTİL
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi 4. Cad. No: 15
  • Telefon: 0 388 225 00 74
  • E-Posta:
  • Web: http://www.motifcarpet.com

2003 Yılında 1. Org. San. Böl. Şehitkamil  Gaziantep Adresinde Kurulmuş Ve Faliyete Başlamıstır.   Aile Şirketi Olan Motif Dokuma  Mehmet Turgut Koçer Ve Erhan Güdemez Tarafından İlk Adımı Atmıştır.  Halı Üretimi İle Başlayan Motif Dokuma İlerleyen Yıllarda Akrilik İplik Tesisi Kurarakortalama185.000 Kg Kapasite İle Akrilik İplik Üretiminde Bulunup  Ürettiği İpliği  Satış Yaparak Ve  Kendi Halı İmalatında Kullanmaya Başlamıştır. Daha Sonraki  Zamanlarda 3. Org. San. Böl. Şehitkamil Gaziantep Adresinde De  Üretime Geçerek Şubeleri Arttırmıştır . 2014 Yılında Niğde ‘Ye Akrilik İplik Tesisi Kurarak Gelişimini Bir Kat Daha  Arttırmıştır. 13 Adet Halı Tezgahı Bulunan  Motif Dokuma  Üretiminin Çogunluğunu Yurt Dışına İhraç Etmektedir.  Aynı Şekilde İplik  Te İhraç Etmektedir.Yurt İçi Halı İhtiyacını Karşılayabilen Bir  Kapasiteye Sahiptir.  Aylık Ortalama 200.000 M2  Halı İmalatında Bulunmaktadır.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR