Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


CALMİO SÜT GIDA TARIM İNŞ. VE ENERJİ SAN. TİC. AŞ DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

CALMİO SÜT GIDA TARIM İNŞ. VE ENERJİ SAN. TİC. AŞ

  • Ada: 144
  • Parsel: 13
  • Alan: 22460.74 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: GIDA
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi 9. Cad. No: 9
  • Telefon: 0 388 225 04 44
  • E-Posta:
  • Web: http://www.calmio.com.tr

Toplam 11.000 m2 alana sahip Calmio A.Ş, 4.000 m²'lik kapalı alanda üretim yapmaktadır. Günlük 150 Ton süt işleme kapasitesine sahip olan tesislerde idari personelle birlikte 2010 yılı itibari ile bugün 110 kişi istihdam edilmektedir. Bu sayı fabrika tam kapasite çalışmaya başladığında 200 kişiye ulaşacaktır.

Türkiye'nin en son teknolojiye sahip en hijyenik fabrikası olma özelliklerine sahip Calmio Tesisleri; Laboratuvar, Süt alım, Dezenfektasyon, Ayrıştırma, Süt - Beyaz Peynir - Kaşar Peynir - Tereyağ - Kaymak - Ayran - Yoğurt yapım üniteleri, İklimlendirme Odaları, Soğuk hava depoları, Ön arıtma ve atık yönetimi ünitelerinden oluşmaktadır.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR