Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


ARÇİM MAKİNE ENDÜSTRİ SAN. VE TİC. AŞ DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

ARÇİM MAKİNE ENDÜSTRİ SAN. VE TİC. AŞ

  • Ada: 140
  • Parsel: 17
  • Alan: 5001 m3
  • Durum: İnşaat
  • Sektör: MAKİNE
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad.
  • Telefon: 0 388 225 03 25
  • E-Posta:
  • Web: http://

1970 Yılından beri aktif olan ve 1990 yılında şirket olarak Ticaret hayatına başlayan firmamız uzman kadrosu , geniş Makine parkı ve sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile Çimento sektöründe faaliyet göstermektedir.

Arçim Makine Endüstri San. Ve Tic. A.Ş. olarak Niğde Organize sanayi bölgesinde 4000 m² kapalı toplam 14.000 M² alanda tamamen yerli sermaye ile kurulan ve uluslararası standartlarda imalat yaparak ve bu imalatların Montajları ile sektörün tüm kademesinde modifikasyon yaparak firmamız kalite, müşteri memnuniyeti ve zamanında işleri teslim etme ilkeleri ile ön planda tutulmaktadır.

1970’ den bu güne yurt içinde ve yurt dışında ki birike gelen tecrübemizle ISO ve OHSAS Standartlarında üretim anlayışıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ve globalleşen dünya içerisinde gelişen teknolojileri takip etmeyi kendisine bir ilke edinen firmamız ,Yüksek standartlardaki üretimiyle sektörünün lideri olmayı hedeflemektedir.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR