Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

NİĞDE VALİSİ SAYIN YILMAZ ŞİMŞEK NİĞDE OSB’DE…

Niğde Valisi Yılmaz ŞİMŞEK, Niğde Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'nde OSB Yönetim Kurulu ve Üyeleriyle bir araya geldi.

Vali Yardımcısı Cemil KILINÇ, İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT, İl Genel Meclis Başkanı Bülent KÜÇÜKTUNA, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali NEBOL, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şevket KATIRCIOĞLU ile AK Parti İl Başkanı Emrah ÖZDEMİR’in de katıldığı ziyarette Niğde Organize Sanayi Bölgesi’nde mevcut durum, talepler ve yatırımlar hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALTUNBAŞ, Vali Yılmaz ŞİMŞEK’e bilgi verdi.

Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısının ardından Vali ŞİMŞEK ve beraberindeki heyet, 4.000 m³/gün kapasiteli Niğde OSB ileri biyolojik arıtma tesisi ve panel montajı devam eden 6 mW kapasiteli güneş enerji sistemlerinde (GES) incelemelerde bulundular.

İncelemelerin ardından değerlendirmede bulunan Vali Yılmaz ŞİMŞEK, “İyi üretim yapan firmalarımızın ve örnek müteşebbislerimizin yer aldığı Niğde Organize Sanayi Bölgemizde yeni talepler ve yeni yatırımlar var. Organize Sanayi Bölgelerimizin tam kapasiteyle çalışması için gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum. Hedefimiz OSB’mizin daha etkin bir çalışmayla istihdama ve üretime katkısını arttırmaktır” diye konuştu.