Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

NİĞDE OSB’NİN 2017 YILI 15. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI.

Niğde Organize Sanayi Bölgesi’nin 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı 29.04.2017 tarihinde Niğde OSB Konferans Salonunda; Niğde Protokolü, Basın Mensupları, sanayiciler ve misafirlerin katılımı ile yapıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yetkilileri Hilmi Adnan YÜKSEL ve Hasan Hüseyin İLDEMİR’in gözetiminde yapılan Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Vahit ATLI, Divan Üyeliklerine Mustafa KADARAL ve Ümit GÜNEŞ seçildi.

Yapılan seçimler sonucunda;

Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine; 

Mustafa ALTUNBAŞ, Şevket KATIRCIOĞLU, Bünyamin DEMİRBİLEK, Asım ABAY, Arif ARI
 

Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine;

A. Ayhan BİRİM, Aytekin TURCAN
 

OSB Üst Kuruluşu Temsilciliklerine;

Mehmet DOĞANLAR, Ruhi TOM

Seçildiler.

Yönetim Kurulu Başkanı A. Ayhan BİRİM Genel Kurulun ve seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Genel Kurul sonrasında yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında Mustafa ALTUNBAŞ yeniden Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlendirildi. Başkan Vekili Şevket KATIRCIOĞLU ve diğer Yönetim Kurulu Üyeleri mevcut görevini sürdürdü.