Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİLERİ NİĞDE OSB’Yİ ZİYARET ETTİ.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı öncülüğünde yürütülen 'Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Programı' kapsamında Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem CEYLAN Niğde’ye geldi.

Niğde’de çeşitli toplantılar düzenleyen Adem CEYLAN ve beraberindeki Çalışma Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Kamil YEŞİLYAPRAK, İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanı Furkan YILDIZ, SGK Daire Başkanı Ahmet YETİM, İŞKUR İç Denetim Birimi Daire Başkanı Cihat DEMİRALP ile birlikte SGK İl Müdürü Mustafa AYDOĞDU ve İŞKUR İl Müdürü Ali BİNGÜL Niğde OSB Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Çalışma hayatı ve teşvikler toplantının gündemini oluşturdu. Taraflar taleplerini ve dileklerini ilettiler.

Toplantı sonrasında yerinde incelemeler ve görüşmeler yapmak üzere Birleşik Koyunlulular Mens. Tic. ve San. AŞ ve Işıl Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. tesislerini ziyaret ettiler.