Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

NİĞDE VALİSİ SAYIN ERTAN PEYNİRCİOĞLU YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.

Niğde Valisi Sayın Ertan PEYNİRCİOĞLU, Niğde OSB Yönetim Kurulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
 
Niğde OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdurrahim Ayhan BİRİM ve Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Niğde OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Şevket KATIRCIOĞLU tarafından karşılanan Vali PEYNİRCİOĞLU’na Niğde OSB ve bölgedeki tesisler hakkında brifing verildi.
 
 
Niğde OSB Yönetim Kurulu ile bir süre sohbet eden Vali PEYNİRCİOĞLU, Niğde OSB Yönetim Kurulu ile birlikte bölgemizde faaliyet gösteren iplik ve kumaş üretimi yapan Işıl Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti., süt ve süt ürünleri üretimi yapan Bakkkalbaşıoğlu Süt Ürünleri AŞ. ile mobilya üretimi yapan Modeka Mobilya Ltd. Şti.’nde incelemelerde bulundu.