Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

NİĞDE OSB YÖNETİMİ VE SANAYİCİLER ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ.

Niğde OSB Yönetim Kurulu Niğde OSB Sanayicileri ile birlikte İstanbul’da güvenlik güçlerine yönelik yapılan menfur saldırıda şehit olan güvenlik güçleri için Niğde OSB içerisinde yer alan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne taziye ve destek ziyareti gerçekleştirdi.

Şube Müdürü Hakan KAPLAN nezdinde tüm Çevik Kuvvet Camiasına son nefese ve son nefere kadar yanlarında olduklarını bildirdiler. Şehitlerimize biz kez daha Allah’tan rahmet, aziz milletimize başsağlığı, Şehitlerimizin geride kalanları ve tüm güvenlik camiasına başsağlığı dilekleri ile il dışında olduğu için ziyarete katılamayan Niğde OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayhan BİRİM’in taziye mesajını ilettiler.

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Niğde OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Şevket KATIRCIOĞLU, Niğde OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Asım ABAY ve Bünyamin DEMİRBİLEK, Bölge Sanayicilerimizden Vahit ATLI, Ali Fuat TOLU, Kadir DOĞANLAR, Mustafa ARSLAN, Burhan ÇOBAN, Abdulkadir ŞAHİN ve beraberlerindeki şirket temsilcileri ile Bölge Müdürü Zühal DİŞÇEKİCİ ve Bölge Müdürlüğü çalışanları ziyarete katılarak güvenlik güçlerinin yanlarında olduklarını belirttiler.