Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ SAYIN DR. FARUK ÖZLÜ'YÜ ZİYARET ETTİK...

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Abdurrahim Ayhan BİRİM, Başkan Vekilimiz (NİTSO Başkanı) Sayın Şevket KATIRCIOĞLU, Önceki Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa ALTUNBAŞ, Niğde Milletvekilleri Sayın Erdoğan ÖZEGEN, Sayın Alpaslan KAVAKLIOĞLU ile birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ’yü ziyaret ettiler.

Sayın Bakanımıza; Niğde Organize Sanayi Bölgesi’nin son durumu hakkında bilgi sundular. İhalesi yapılan Güneş Enerjisi Santrali (GES) çalışmaları, Niğde OSB'nin 5084 Sayılı Teşvik Kanunu ile ilgili sorunları başta olmak üzere bazı önemli hususlarda yardım ve destek istediler.

Sayın Bakanımıza Niğde’ye, Niğde OSB’ye sağlamış oldukları destekler ve katkılar için teşekkür ettiler.