Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

NİĞDE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2015 YILI 13. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

Niğde Organize Sanayi Bölgesi 2015 Yılı 13. Olağan Genel Kurulu, Niğde protokolü, sanayici-işadamlarının katılımı ile 23.05.2015 Cumartesi günü Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Niğde Valisi Necmeddin KILIÇ, AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan KAVAKLIOĞLU, AK Parti Niğde Milletvekili Ömer SELVİ ve Niğde Belediye Başkanı Faruk AKDOĞAN’nin yanı sıra çok sayıda protokol mensubu ve iş adamı katıldı. Gündem maddeleri görüşülerek hepsi oy birliği ile kabul edildi.
Yapılan seçimler sonucunda mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALTUNBAŞ bir kez daha güven tazeleyerek, ekibi ile birlikte yeniden seçildi.

Seçim Sonucunda Güven Tazeleyen Niğde OSB Ekibi:

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri;
Mustafa ALTUNBAŞ
Şevket KATIRCIOĞLU
Bünyamin DEMİRBİLEK
A. Ayhan BİRİM
Asım ABAY

Denetim Kurulu Asil Üyeleri;
Aytekin TURCAN
Zekeriya GÜNEYKAYA

OSB Üst Kuruluşu Temsilcileri;
Mustafa ALTUNBAŞ
Mehmet DOĞANLAR

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALTUNBAŞ, gösterilen güven için teşekkür ederek Genel Kurulun ve seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diledi.