Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

NİĞDE OSB'NİN 2018 YILI 16. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcisi Hilmi Adnan YÜKSEL gözetiminde yapılan Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Ogün SONGUR, Divan Üyeliklerine Muzaffer ÖZKAL ve Ramazan KILINÇ seçildi.   

  

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALTUNBAŞ Genel Kurulun ve seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ise, " Niğde'deki en büyük gelişmenin son yıllarda Niğde OSB'de olduğunu gördüm. OSB'nin yüzde doksan oranında doluluğa ulaştığını, sanayi tesisleri ve çevre düzenlemesiyle ile İlimizin markası haline geldiğini görmek beni çok memnun etti. İlimiz sanayisinin bu seviyelere gelmesini sağlayan Niğde OSB Yönetim Kurulu'na teşekkür ediyorum. Niğde OSB'nin bugün geldiği nokta; hiç borcu olmayan, diğer OSB'lerin aksine bakanlıktan alacağı bulunan, kurumların mevzuat çalışmalarında görüş ve önerilerine çok önem verdiği OSB olduğunu öğrenmek hepimiz için büyük bir gurur kaynağıdır" diyerek Genel Kurul'un hayırlı olmasını diledi.