Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


HABER, DUYURU VE ETKİNLİKLER

Niğde OSB ve NİĞDE TEKNİK BİLİMLER MYO ÖĞRETİM ELEMANLARI ÇEK CUMHURİYETİ'NDE...

Niğde OSB Personeli, Niğde Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ve çeşitli birimlerin temsilcileri ile ortak kuruluşların temsilcilerinden oluşan Niğde Üniversitesi heyeti Çek Cumhuriyeti’nden döndü.

Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet DEMİRALP’in hazırlayıp yürütücülüğünü yaptığı ve 2013 Teklif Çağrı döneminde AB Mesleki Eğitim Programı Leonardo da Vinci Hareketlilik Projeleri kapsamında kabul edilen projenin ilk aşaması, projenin yurt dışı ortaklarından Alumcom Plast S.R.O.’nun katkıları ile 08-14 Haziran 2014 tarihleri arasında Çek Cumhuriyetin’in başkenti Prag’da gerçekleştirildi.

Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim elemanlarının, yurtiçi ortakların temsilcilerinin ve üniversiteden çeşitli birim temsilcilerinin yer aldığı 20 kişilik grup proje kapsamında Prag’da bir hafta süreyle incelemelerde bulundu.

“İş Sağlığı ve İş Güvenliğinde OHSAS/TS 18001 Çerçevesinde Kalite Güvence Sisteminin Yerinde İncelenmesi” başlıklı proje iki aşamadan oluşuyor. İlk aşaması Prag’da gerçekleştirilen projenin ikinci aşaması yine 20 kişilik bir ekibin katılımıyla 17–23 Ağustos 2014 tarihleri arsında South East Training Academy GmbH ortaklığında Almanya’nın Augsburg şehrinde gerçekleştirilecek.

Yürütücülüğünü Yrd. Doç. Dr. Mehmet DEMİRALP’in yaptığı ve Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “İş Sağlığı ve İş Güvenliğinde OHSAS/TS 18001 Çerçevesinde Kalite Güvence Sisteminin Yerinde İncelenmesi” başlıklı proje kapsamında Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim elemanlarının tamamı ve diğer temsilciler olmak üzere toplamda 40 kişi hareketlilik programından yararlanmış olacak.