Kapat

BAŞKANDAN MESAJ

NİĞDE OSB WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Zengin tarihe, kültürel değerlere ve doğal zenginliklere sahip Niğde, İç Anadolu'nun gözde şehirlerindendir. Geçmişte değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde sanayi kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Eğitim düzeyi yüksek, asayiş sorunu olmayan, yaşam şartları kolay ve ucuz olan Niğde, yakın gelecekte başta sanayii olmak üzere, üniversitesi, turizmi ve tarımı ile Türkiye'nin önde gelen illeri arasına girmeye adaydır.

Niğde-Bor Karayolu üzerinde il merkezine 7 km, Bor ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer alan Niğde Organize Sanayi Bölgesi 420 hektar alan üzerinde sanayicilere hizmet vermektedir. Niğde OSB genişleme çalışmaları devam etmektedir. Niğde OSB'yi tanımak ve Niğde OSB'de yatırım yapmanın avantajlarını görmek için "Kurumsal" menüsüne göz atınız.

Yatırım yapmayı düşünen girişimcileri Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Mustafa ALTUNBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat

BELGE & DOKÜMANLAR

YAPI RUHSATI

YAPI KULLANMA İZNİ

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATI

Close

AÇIK İŞ İLANLARI

Niğde OSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.


NİĞCAM TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. DETAYLARI DİĞER FİRMALAR

NİĞCAM TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

  • Ada: 144
  • Parsel: 10
  • Alan: 5591 m3
  • Durum: Üretim
  • Sektör: CAM
  • Firma Adresi: Niğde Organize Sanayi Bölgesi 8. Cad. No: 8
  • Telefon: 0 388 225 01 40
  • E-Posta:
  • Web: http://www.nigcam.com.tr

Firmamız gelişiminin sınırsız bir düşünceye dayalı olduğu ilkesinden hareketle 1995 yılında Niğde Organize Sanayi Bölgesi’nde 4.500,00 m²’lik arazi üzerinde 1.800,00 m² kapalı alanda faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu yıllarda düz cam, dekoratif cam ve çift cam üretimi ile hizmet veren fabrikamız 1996 yılında şişecam fabrikaları düz cam yetkili satıcısı olmuştur.

Fabrikamız 1997 yılında makine parkını genişleterek aynı yıl içerisinde ısıcam, 2004 yılında ise nitelikli ısıcam yetkili üreticisi olmuştur.

Tesisimiz 2005 yılı içerisinde kapalı alanına 500,00 m²’lik ilave yer ve makine parkına cam işleme, rodaj, bizote, cam delme ve kumlama makinelerini dahil etmiştir. Fabrikamız, geniş ürün yelpazesi ile Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine devam etmektedir.

2013 yılında ek binalar yaparak 2014 yılında temperli cam imalatı faaliyetinde de hizmet vermektedir.

KATILIMCI FİRMALAR TÜMÜNÜ GÖR